menu
 • Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza na stronie https://pronos.eu – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe.

  Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych, w tym zebranych w trakcie naszej komunikacji, jest Pronos sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Przyjaźni 6/U5, 53-030 Wrocław; [email protected]). W ten sposób możesz się również skontaktować z naszym inspektorem ochrony danych.

  Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość – przesyłając do nas swoją wiadomość wraz z podanymi danymi wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w tym celu. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę – nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy przed jej wycofaniem.

  Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do czasu zakończenia komunikacji z Tobą, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek, gdybyś miał wobec nas jakiekolwiek roszczenia, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

  W każdym czasie masz prawo do:
  – wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  – przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora);
  – dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
  – żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

  Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.